Firma SANPROD działa na Ostrołęckim rynku budowlanym od 1991 roku, w branży instalacyjno-sanitarnej, zatrudnia obecnie około 50 osób i zajmuje sie sprzedażą i montażem technologii grzewczych, wodno-kanalizacyjnych oraz klimatyzacji w oparciu o najnowsze rozwiazania techniczne.

Siedziba firmy znajduje sie w Ostrołęce przy ulicy Tadeusza Zawadzkiego "ZOŚKI" 8, gdzie można również obejrzeć oferowane przez nasza firme artykuły wyposażenia łazienek, kotłowni gazowych i olejowych, instalacji pomp ciepla, systemów klimatyzacyjnych oraz kolektorów słonecznych, w specjalnie przeznaczonych do tego celu salonach branżowych naszej firmy.

Firma "SANPROD" oferuje kompleksową obsługę inwestorów w branży budowlanej od doradztwa do przekazania inwestycji pod klucz, bez wzgledu na jej wielkość. Nasza oferta zaspokoi potrzeby wszystkich i "malych" i dużych, tzn. budujacych domek jednorodzinny, a także budownictwo wielorodzinne, szkoły i przemysł. W naszej firmie można kupić, a także zainstalować każdy dowolny element lub cały system sanitarny, wodociągowy, gazowy, olejowy, grzewczy, klimatyzacyjny, solarny oraz wyposażenie łazienek i kuchni.

Jedną z najważniejszych ról w procesie realizacji każdej inwestycji oprócz jakości i terminowości wykonania usługi odgrywa wybór własciwej technologii, a co za tym idzie - producenta. Podczas naszych ponad dwudziestoletnich doswiadczeń mogliśmy wybrać niezawodnych i pewnych partnerów, sa to firmy z wieloletnimi tradycjami na rynku europejskim...

 
 

SANPROD w Ostrołęce

07-410 Ostrołęka

ul. T. Zawadzkiego "ZOŚKI" 8

tel. 0-29 760-84-72, 760-42-64; fax 760-06-80

e-mail: napisz do nas wiadomość...